Jarek Nohavica, Kryštof a další

Oslavy stého výročí založení Baníku Ostrava budou ještě dlouhé a pestré. To však nic nemění na tom, že jejich vyvrcholení se den ode dne blíží. Přesně v okamžiku, kdy bude ostravskému klubu sto let a jeden den, se totiž na Slezskoostravském hradě rozběhne parádní hudební festival „BANÍK100FEST“.

Objevit další lákadla

Nepropásněte tuto příležitost, protože další bude až za 100 let.

A přestože jsou všichni fanoušci Baníku zaopatřeni takzvaným ostragenem, pravděpodobnost, že se současná generace fans roku 2122 v plné svěžesti dožije, není z největších…

Na co se můžete těšit

Hudba, ta především! V podání Jaromíra Nohavici, kapely Kryštof a dalších. A k tomu například autogramiáda, setkání s legendami Baníku, improvizovaný hostinec U Dubu, který má fanouškům připomenout existenci té někdejší skutečné a dnes už ikonické hospody téhož jména. A pak herní zóny, esportový turnaj a řada dalších lákadel.

Koupit vstupenky

Akce se uskuteční 9-10. září 2022.

Line-up

Line-up

Mapa areálu

Mapa areálu

Praktické informace pro návštěvníky

  • Svou účastí na festivalu souhlasíte s pořízením fotografií, audio a video záznamů pro umělecké, zpravodajské, reklamní a propagační účely, a to bez nároku na odměnu.
    Souhlas se uděluje na dobu neurčitou, přičemž návštěvník je oprávněn tento souhlas odvolat. Neodůvodňuje-li toto odvolání podstatná změna okolností nebo jiný rozumný důvod, odpovídá návštěvník pořadateli ve smyslu § 87 odst. 2 občanského zákoníku za škodu, která mu v důsledku odvolání souhlasu vznikne.

  • Fotografovat a natáčet v průběhu festivalu je povoleno pouze příručními fotoaparáty (bez vyměnitelného objektivu či externího blesku) nebo mobilními telefony.

  • Zakoupením vstupenky a vstupem do areálu festivalu souhlasíte s návštěvním řádem Baník100fest.

  • Pro placení na Baník100FEST budete potřebovat jen náramek s čipem a kreditem od NFCtron!
    Platby hotově ani kartou nebudou v areálu v průběhu festivalu možné.
    Veškeré informace na tomto odkaze: https://www.fcb.cz/clanek.asp?id=Banik100Fest-s-bezhotovostnim-placenim-od-NFCtron-9938

Vzniklo za podpory

OSTRAVA!!! - logoMoravskoslezký kraj - logoOSTRAVA!!! - logo
Kolekce 100 LET